O nas

Kancelaria LEGALITE to prężnie działająca na rynku firma prawnicza.

 

Jesteśmy polską  spółką adwokatów  świadczącą doradztwo dla polskich i międzynarodowych Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyta w tym czasie wiedza stanowią gwarancję profesjonalizmu świadczonych przez nas usług prawnych.

W naszej działalności kierujemy się dbałością o zachowanie najwyższych standardów prawniczych, etycznych i biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasz czas, wiedzę, profesjonalizm, entuzjazm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Naszą pracę dedykujemy powodzeniu naszych Klientów.

Kancelaria LEGALITE to polska firma prawnicza powstała w wyniku połączenia sił i doświadczenia prawników, którzy przez wiele lat reprezentowali Klientów w dużych i renomowanych kancelariach prawnych oraz międzynarodowych korporacjach.

Wysokie kwalifikacje i doświadczenie partnerów kancelarii oraz jej współpracowników gwarantują najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Każdy z partnerów i współpracowników kancelarii jest specjalistą w zakresie poszczególnych dziedzin prawa, posiadającym bogate wieloletnie doświadczenie w doradzaniu Klientom.

Niewątpliwym atutem kancelarii LEGALITE jest zaangażowanie i kreatywność, która umożliwia nam rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych pojawiających się w powierzanych nam przez Klientów sprawach.  Nadzór nad całością prac związanych z danym projektem zawsze sprawuje jeden z partnerów kancelarii.

 

Naszymi Klientami są korporacje prowadzące działalność w różnych sektorach gospodarki, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także osoby fizyczne. Zaufali nam zarówno Klienci polscy, zagraniczni jak i instytucje publiczne.